evden eve nakliyat istanbul

evden eve nakliyat istanbul

Bu Makale  2017-09-05 00:32:54   Tarihinde yayınlandı   22658   Kez okundu

Günümüzde mimari yapılar, evler ve iş yerleri giderek modernleşmeye başladı. Özellikle İstanbul’da sürekli yeni kentleşmeler yapılıyor. Eski iş hanları modern plazalara, eski mahalleler ise sitelere ve yeni yerleşim alanlarına dönüştürülüyor. Türkiye’nin göz bebeği olan ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirilen güzelleştirme çalışmaları daha ne kadar sürer bilinmez ama yeni yerleşim alanlarının çok fazla arz ve talep gördüğü muhakkak. 
İstanbul’un nüfusu oldukça fazla. Bu yüzden inşaat firmaları son yıllarda çok fazla ilgi görmeye başladı. 
Dolayısıyla evden eve nakliye firmaları da çoğaldı ve profesyonelleşti. Birbirini tetikleyen bu iki sektör Özellikle İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde hızla güçleniyor. 
Bu nedenle pratiklik ve zaman tasarrufu her zamankinden daha fazla önem kazandı. İstanbul, her ne kadar trafiği ve kalabalıklığı ile zor bir şehir olsa da gelişmişliği ile tüm açıklarını kapatıyor. Yeter ki doğru kararlar vermeye özen gösterin. 
Kaliteli hizmet veren firmalar her anlamda fark yaratır. 
Evden eve taşınmak gibi zor işlerin bile istenirse ne denli kolay olduğunu ve  eşyaların ne kadar kısa bir zamanda taşındığına şaşıp kalırsınız. Yaşları orta yaş veya biraz üstünde olanlar belki hatırlar  eşya taşıyan hamallar genellikle zorla çalıştırılıyormuş gibi bir intiba verirlerdi.  Parasını ödediğimiz hal de kendinizi minnet  duyar gibi hissederdik. Bunun yanında fazladan iş yaptırmak rica minnet gerektirirdi. Tüm bunların yanında ek ücret ya da bahşiş gibi beklentileri karşılaşmak eşyanın tabiatına uygunmuş gibi kendiliğinden olurdu aksi durum pek iç açıcı olmazdı.
Aras evden eve nakliyat ile taşınma işlemleri artık eskisi gibi değil.  Can sıkıcı süreçler, pazarlık, hata ya da kaza gibi durumları yaşamak zorunda  bırakmayan bir evden eve nakliye firması var..
Bir evden eve nakliye firmasından bekleyeceğiniz daha fazla hizmeti alabileceğiniz aras evden eve nakliyat,nakliye edilecek eşyaları toplar, araca yükler, indirir hatta yeniden yerleştirir. Siz ise yorulmadan ve suya sabuna dokunmadan taşınmış olursunuz.
Taşınma sırasında eşyalarınız nakliye firmamız tarafından garanti altına   alınmaktadır.  
Gerçekleşme riski her ne kadar düşük olsa da beklenmeyen herhangi olumsuz bir durumla karşılaşıldığında nakliye firmamız zarar göre eşyaların bedelini ödemektedir. Firma, müşteri memnuniyeti adına zarara girmek pahasına bu garantiyi vermektedir.
 Evden eve eşya taşıma sırasında taşınması talep edilen eşyalar bazen çok farklı  olabiliyor. Elektronik, hassas ve kırılgan eşyalar, tarihi eserler,   hayati önem taşıyan sağlık cihazları, maddi ya da manevi açıdan çok değerli eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından özenle ambalajlanır ve taşınır. Ekip arkadaşlarımız size her zaman güler yüzleri ile cevap vermeye hazırdır.
Şirketimizin kurumsal disiplini sayesinde gereksiz hamal muhabbetlerine muhatap olmazsınız.
Fiyatlar önceden belirlenmiş, uygun ve anlaşıldığı üzere size faturalanır.
Herhangi ek bir ücret ve prosedür dışı bir durum karşınıza çıkmayacaktır.
Her şey planlı bir şekilde tıkır tıkır işler ve siz anlamadan taşınmış olursunuz.  
Yayınlanmış Makalelerimiz