Anadolu yakası evden eve nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat

Bu Makale  2015-11-16 15:22:05   Tarihinde yayınlandı   31124   Kez okundu

Gerçekleştirmiş olduğumuz birçok kaliteli taşımacılık işlemleri sonucu Evden eve nakliyat Konusunda
Anadolu yakası semtlerinin tümünde en çok tercih edilen nakliye firmaları arasına yer almaktayız.
Firmamızı arayıp randevu aldığınızdan itibaren bizim için aras evden eve nakliyat ailesinin bir parçası olmuşsunuzdur.
Aras müşteri temsilcimizin evinize göndermiş olduğu eksper ev eşyalarınızı inceleyerek bir taşınma programı hazırlamaktadır.
Müşterimize vereceğimiz hizmet hakkında bilgi verildikten sonra sözleşme ile eksperimiz görevini bitirir. Bunu tek İstanbul Anadolu yaksında değil tüm istanbul il sınır ları dahilinde yapmaktayız.
Evden eve nakliyat faaliyetleri ve işyeri taşımalarında kırılmalara ve çizilmelere önlem olarak eşyalarınızı ambalajlı olarak araçlarımıza son derece dikkatli bir şekilde istif etmekteyiz.


Taşımacılık işlemlerinde Neler Yapmaktayız?


(A) Ev içerisinde ilk önce deneyimli elemanlarımız tarafından eşyalarınıza demonte ve montaj işlemleri yapılır. Demonte işlemi görecek eşyalar arasında vitrin, gardrop, büyük raf türündeki eşya grubudur.
Sökülmüş olan eşyalar hiçbir aksilik olmaması açısından tek tek numaralandırılır ve yeni evinize eşyalar geldiğinde önceden belirtmiş olduğu numara sırasına göre kurulumu yerleştirilir.
Sökülmüş eşya parçacıkları tek tek numaralandırıldıktan sonra eşya boyutuna uygun kolilere yerleştirilerek eksper gözetiminde aracımıza yerleştirilir.
(B) Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima türündeki beyaz eşya grubu ilk önce havalı pat pat naylonlara sonrasında eşya boyutuna uygun sert karton kolilere yerleştirilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Nakliye ücretleri hakkında bizlere iletişim panelimizden yada Telefonlarımızdan  ulaşabilirsiniz.

 

 

  
Yayınlanmış Makalelerimiz