Büro Taşımacılığı

Büro Taşımacılığı

Bu Makale  2016-06-16 20:03:19   Tarihinde yayınlandı   16855   Kez okundu

Aras evde eve nakliyat olarak büro taşımacılığı sektöründe müşterilerine en iyi hizmet vermek için google ,yandex ,yohoo wb arama motorlarında öne sıralara gelmek için inanılmaz bir çaba harcamaktadır.
Şirketimiz bu arama motorları aracılığıyla fazla müşteriye ulaşabileceğini ve daha fazla hizmet sunucağının farkındadır.
Büro taşımacılığında devamlı yenilenerek yeni çıkan teknik ve teknolojik gelişmelere kendimizi adapte etmekteyiz..
Evden eve nakliyat sektöründeki üstün başarımızı büro ve ofis taşımasında da göstermek gayretindeyiz.
Müşterimiz mail veya telefonla vb. şeylerle bize ulaştıktan sonra şirketimiz profesyonellerden oluşan expertiz ekibinden birini göndererek işyeri,ofis veya büronuzda hangi tür araçların kullanılacağını yada taşınma esnasında kaç personelle ihtiyacımız olduğunu bize raporlar bizlerde rapor doğrultusunda bir eylem planı yaparız bunun yanı sırada bir maliyet teklifini hazırlar talep eden firmaya veya kişiye telefon,mail veya fax ile bilgilendiririz.
Eğer karşımızdaki muhatapımızdan olur alırsak konuştuğumuz ve yapacağımızı söylediğimiz her şeyi kağıda dökerek sözleşme haline getirip karşılıklı imzayla garanti altına alınır.
Taşınma öncesi aldığımız rapor doğrultusunda paketleme malzemesi ve personel ayarlaması yaparak taşıma günü olabilecek her türlü sıkıntının önüne geçilmeye çalışılır.
Ofis veya Büro  görevlileri taşınma günü taşımayı yapan çalışanlar la değil direk firmanın müşteri temsilcisi veya personel sorumlusu ilenmuhatap olur buda tabiki o gün oluşan taşınma stress'inin önüne geçer.


:: Taşıma işlemlerimiz peryotik olarak şu şekilde yürütülür::  


(expertizin verdiği rapor dogrultusunda)İş yeri Taşıma işlemi yapılmadan evvel taşınacak olan eşya tespiti net olarak tesbit edilir.
Tespit raporu doğrultusunda bir eylem planı yapılır. masalar, dolaplar ve demonte olan mobilyalar sökülüp paketlenmesi yapılarak numaralandırılır, taşınacak masa ,dolap veya komidin gibi işyerinde çalışan personelin iş veya sahsına ait evrak canta vb araç gereçlerde kolilenir ve kime aitse numaralandırılarak personelin taşınma bittikten sonra kolayca ulaşmasını sağlar.
Yükleme yapılırken bu numaralandırma göz önüne alınarak kamyona yerleştirilir buda bizim yeni yerde eşyaları yerleştiriken oluşacak olan karmaşanın çoğunu engeller.
Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Taşınma esnasında bizim tarafımızdan mobilyalarda her hangi bir zedelenme olursa firmamız bu mobilyaları taşıma işlemi bittikten sonra zarar gören mobilyaları atolyemize getirerek tamiri yapılıp işyerinize veya ofisinize teslim edilir.
Büro eşyalarınız yeni iş yerinizde departman ve kod numarasına göre sizin nezaretiniz de veya siz yok iseniz istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyaların paketlenmesi diğer eşyaların paketlenmesin den çok farklı,konusunda uzman olan personelimiz tarafından ayrı ayrı paketlenir.
Monte ve Demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Tüm bu güvenli hizmete rağmen aras evden eve nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan iş yerinin talepleri
doğrultusunda sigortaya tabi tutar. 
Yayınlanmış Makalelerimiz