Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Bu Makale  2017-05-14 16:27:10   Tarihinde yayınlandı   12877   Kez okundu

Aras evden eve nakliyat olarak annelerimizin anneller gününü kutluyorum.
istanbul dan bursa ya taşıma işi almıştım..İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinden olan  aras evden eve nakliyat
şirketinde çalışmaktayım.Sayısız defa istanbul ve marmara bölgesinde evden eve nakliyat yapmışımdır.
Yağmurlu bahar havası olduğundan kapalı kasa araçlarımızdan tercih etmiştim  benden önce arkadaşlar taşınacak olan eşyaları paketleyip hazırlamışlardı bende adrese ulaştığımda dikkatlice eşyaları araca yükledik önümde eğer trafik te bir sorun çıkmazsa beş saatlik bir yolum vardı.
İstanbul bursa evden eve nakliyat yoldan ayrıca mazot almam gerekiyordu çünkü bir önceki işimde uzun bir yol gitmiştim mazotum az kalmıştı..
Depodaki mazotumla en az altmış kilometre gidebileceğimi düşünüyordum fakat şirketten müdürümüzün uyarısıyla ilk gelen istasyona girip mazotum bitip beni yolda bırakmadan depomu doldurdum..

Bursa evden eve taşımacılık

Tam benzin istasyonundan çıkarken birinin selam verdiğini gördüm baktım aras evden eve nakliyat çalışanı  biraz muhabet ettik yola koyulduk bir zaman gittikten sonrabir saat mola verdik dinlendik yolumuza devam ettik.

Evden eve nakliyat bursa

Bursaya gelmiştik verilen adrese ulaştım ve eşyaların taşıma işlemine başlamadan evvel ev sahibini telefonla aradık başlıyoruz diye bize kendilerini beklememizi söylediler.
Biraz zaman geçti ev sahipleri geldi evden eve nakliyat yapan şirketimiz için müşteri memnuniyeti öncelikli bir konudur ve önemlidir.
Neyse eşyaları dikkatli bir şekilde taşıdık tan sonra ev sahiplerinden izin isteyerek oradan ayrıldık. Neyseki kırık çizik vs gibi şeyler olamadı olsaydı bile eşyalarun sigortası zararı karşılayacaktı fakat asıl amaç eşyalar zarar görmeden yerine ulaşmasıydı.
Bu taşıma işleminide başımız ağırmadan tamamladık.. 
Yayınlanmış Makalelerimiz