en iyi evden eve nakliyat firması

en iyi evden eve nakliyat firması

Bu Makale  2016-03-24 02:38:16   Tarihinde yayınlandı   23653   Kez okundu

  Uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız aras evdeneve nakliyat müşterilerine en iyisini sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
 Uzun yıllardır Bursa şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız eker nakliyat sizin en iyi şekilde taşınma faaliyetinizin gerçekleşmesini sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 
Nakliye nin doğasında olan  problemler yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde anında ortadan kaldırabilmekte ve  herhangi bir sorun meydana geldikten sonra değil gelmeden evvel bizler önlemlerimizi son sürat alabilmekteyiz. Taşınmasını istediğiniz ev ya da işyerinin yüksek katlarda bulunması Aras evden eve nakliyat firmamız için hiçbir sorun teşkil etmemektedir. 
Tam aksine firmamız İstanbu şehir içi evden eve nakliyat hizmetini yüksekte bulunan katlar için asansörlü sistem ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.
 Firmamızı web sitemizden incelediğinizde ve bizi seçtiğinizde firmamız adresinize işinde uzman olan bir çalışanımızı göndererek taşınacak olan eşyalarınızın ebatlarını, sayısını ve dairenin bulunduğu konumu dikkate alıp piyasa şartlarına uygun  bir ücret belirlemektedir. 
Bu çalışmanın tek amacı tabiki ücret belirlemek değil gerekli personel sayısının hesaplanması, kaplama malzemesinin,  kullanılacak koli sayısı, nakliyatı sağlayacak aracın büyüklüğünün  ayarlanması ve asansörlü sisteme ihtiyaç duyulup duyulmayacağın dökümünün ve planlanmasının yapılmasını sağlamaktadır.  Bu bize evinizdeki eşyalar için uygun özellikteki çalışanlarımızdan bir ekip kurabilmemize, işimizi güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ardından da uygun bir fiyatı müşterilerimize sunmaktayız.
Bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde sizinle birlikte kararlaştırdığımız gün ve saatte çalışanlarımızdan size uygun oluşturduğumuz ekibimiz eve gelip paketleme, demontaj gerektiren eşyalar varsa onların demontajını gerçekleştirmekte ve özenle paketlemeleri yapmaktadır. Sizin arzunuza göre daha önceden firmamızdan koli alarak kırılacak hassasiyetteki eşyalarınızı kendiniz kolilere koyabilir ya da sadece kendinize ait özel eşyaları evden alıp geri kalan her şeyin paketlenme işlemini çalışanlarımıza bırakabilirsiniz. Çalışanlarımız eşyalarınızı kendi taşıdığı evindeki ya da iş yerindeki eşyası gibi hassas şekilde paketler ve nakliye aracına yerleştirir.  Ardından eşyalarınızı özenle yeni taşınacağınız yere taşır. Bu taşıma aşamasında eşyalarınızın asansör ihtiyacı halinde hava şartları göz önüne alınarak eşyalarınız çok dengeli bir şekilde yukarıya taşınmaktadır. Asansörlü taşıma sayesinde bizler eşyalarınızı hasar görme riskinden kurtarmış olmaktayız. Eşyalarınızın yeni evinize taşınması işleminin bitmesinden sonra montajı yapılacak eşyalar varsa eğer çalışanlarımız tarafından bunlar monte edilip istediğiniz yerlerine yerleştirilecektir.
Bu sayede eşyalarınız konusunda sizlerin endişelerini bir parça hafifletebilmiş olmayı umut ediyoruz. Ayrıca taşınma  sürecinde kafanızdaki her soruya çalışanlarımız ile cevap bulabilirsiniz. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz  takdirde sitemizi ziyaret edebilir ya da firmamıza telefon açabilirsiniz.
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacağız.
 
 
Yayınlanmış Makalelerimiz