Ev Eşyası Depolamacılığı

Ev Eşyası Depolamacılığı

Bu Makale  2015-10-28 18:34:18   Tarihinde yayınlandı   31512   Kez okundu

Evini bir yerden bir yere taşıyacak aileler için en büyük sorunlardan biri de eşyaların toplanmasıdır. Eğer aile memur ise tayini bulunduğu şehrin dışına çıktıysa evimizi planladığımızdan önce boşaltmak gereke bilir taşınacağımız adres te buna müsait olmaya bilir.
Bu durumlar için Aras evden eve nakliyatın kendisi eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat firması olarak ev eşyası depolaması hizmeti eşyaların nakliyesi gerçekleşecek olan gün gelene kadar uygun koşullarda saklama hizmetidir.
Eşya depolama hizmetinin genel işleyişi evden eve nakliyat firmasıyla görüşmeye başlanmasıyla başlar firmanın ofisinde yada firma yetkilisinin sizi eviniz de ziyaret ederek ayrıntılar görüşülür ve durum netleştirilir.

Ev Eşyası Depolamanın Adımları

Evinize dairenize veya ofisinize gelerek yapılan keşiften inceleme sonucunda eşyaların depoya nakledileceği araç ve gerekli olan amblaj malzemeleri alınarak sizinle ortaklaşa belirlenen
gün ve saate eşyaların bulunduğu adrese gidilir.

uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilir. istiflenir kimi ambalajlanır gerekli olanlar kolilenir ve taşıyıcılar tarafından araca yerleştirilir.
Aras evden eve nakliyat deposuna götürülerek araçtan indirilir düzgün bir şekilde istiflenir.
Bu işlem bittikten sonra eşyaların üstüne kalın bir naylonla kapatılır yıllarca saklanacakmış gibi özenli ve sağlam bir şekilde depolama işlemi başlar.
Eşyaların kalış süresi belirlenerek istenirse ayrıca sigorta yapılır ve aras evden eve nakliyat güvencesiyle eşyalarınız depolanmış olur.
Sizinle konuşulan zaman geldiğinde firmamızın güvencesiyle eşyalarınız evden eve nakliyat aracına yüklenir yeni adresinize indirilir ve nasıl demonte edilmiş ise o şekilde eşyalarınız monte edilip yerleştirilip size teslim edilir. 

  
Yayınlanmış Makalelerimiz