Ev Taşıma

Ev Taşıma

Bu Makale  2017-05-17 02:14:47   Tarihinde yayınlandı   12890   Kez okundu

Evden eve nakliyat süreci  zorlu ve dikkatli planlanması gereken zorlu bir süreçtir. Nakliyat sürecinde küçük detaylar sonunda çok büyük önem kazanır. Ev taşıma için öncelikle doğru bir planlama süreci yürütmek gerekir.
Öncelikle ev den eve nakliyat şirketini bulmak bu zor süreci oldukça kolay hale getiren bir yardımcı faktördür. 

Şehirlerarası nakliyat hizmeti

Özellikle  istanbul şehir olarak nakliyat talepleri genelde en yoğun olan ildir. Bunun yanı sıra şehirlerarası nakliyat hizmeti de önemli seçenekler arasındadır. Şehirlerarası nakliyat sürecinde birçok ekstra detay önemsenmelidir. 
Öncelikle gidilen mesafe, eşyaların yoğunluğu, kırılacak ve antika eşyalar gibi birçok eşya kategorilere ayrılıyor ve ona göre ambalaj sürecine başlanıyor.
Şehirlerarası nakliyatta her detay düşünülüyor ve süreci sorunsuz kazasız belasız halledecek kolaylaştırılacak şekilde sunuluyor.
Şehirlerarası nakliyat hizmetinde eşyaların yoğunluğuna bağlı olarak araçlar ayarlanıyor.  
Gelişen ve değişen şartlarla beraber, nakliyat sektörü de değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Şirketimizin merkezinin bulunduğu istanbul'dan, diğer Türkiye'nin her iline şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz.
Geniş araç filomuzun yanı sıra uzman çalışanlar tarafından yönetilen hizmetlerimiz daima müşteri memnuniyet odaklıdır. 

Ev Taşıma  Öncesi Hazırlıkları

İstanbul'dan ilinden yapılan evden eve nakliyat, banka taşımacılığının yanı sıra birçok değişik hizmet'te veriyoruz.   
Nakliyat sektöründe güven ve kalite çok önemlidir. Özellikle şehirlerarası yapılan nakliyat'ta kamyona eşya yükleme,taşıma hatta yasal yükümlülüklere kadar bütün detaylar göz önünde bulundurulmalı.

Bizler aras evden eve nakliyat olarak müşterimzi öncelikle bedava ekspertiz hizmetimizden faydalandırırız. 
De-montaj işlemleri, araçların yoğunluğuna göre araç seçimi,ambalajlama seçimi de ekspertiz incelemesi sonradan belirleniyor. 
Aynı zamanda ortalama fiyat da bu aşamada belirleniyor. Bu arada isteğinize bütçenize göre bir çok detay müşterinin taleplerinize göre
evden eve nakliyat fiyatları oluşturuluyor.
Eşya Nakliyat sürecinin ilk aşaması ekspertiz hizmetin alınması ve eşyaların durumuna göre bir detayların netleşmesidir. Eşyalar uygun kategorilere göre ayrılır ve paketlenir.
İkinci aşama olarak ise eşyaların araçlara taşınmasıdır. Eşyaların yoğunluğuna ve gidilen mesafeye uygun olarak araçlar seçilir.
Yeni adrese teslim edilen eşyalar, personel tarafından sizin belirlediğiniz yerlere bırakılır ve varsa montaj işlemi yapılır.   

Talep Gören Rotalarımız

Günümüzde Bursa,izmir,Mersin oldukça yoğun talep görülen bir şehirlerdir. Bu sebepten bu şehirleride kendimize hedef kitlesi olan şehirler kategorisine alarak şehirlerarası nakliyat hizmeti organizasyonumuzu planlayıp geliştirmeye başladık.
Uzman personel,geniş araç filosu ve kaliteli hizmetimiz aras evden eve nakliyat olarak bizi sektörde daima bir adım önde tutmuştur.
Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili geniş detayları ve bilgileri 
www.arasevdenevenakliyat.com adresinden okuyabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Yayınlanmış Makalelerimiz