Evde eve nakliyat ta herkes aynı şeyi söyler

Evde eve nakliyat ta herkes aynı şeyi söyler

Bu Makale  2017-06-14 13:49:44   Tarihinde yayınlandı   12837   Kez okundu

Evinin eşyalarını taşıtacak olan herkes  aynı şeyi söyler,"Hayatım boyunca gereksiz eşyalar çalışmışım Ne kadar çok eşya o kadar çok sorun". Genel olarak düşünce bu fakat alışverişe çıktı mı yok toruna,kızıma,oğluma alim ilerde kullanılır gibi düşünüp dayanamayıp yine evi eşyalarla dolduran da yine biziz.
Alışveriş merkezleri ve ev marketleri sağ olsun, bir tek şey almak için girip elimiz kolumuz dolu olarak çıkarız sunumları o kadar iyi ki, bir şey almadan çıkmak neredeyse imkansız. Sıradan bir Pazar gününde bile ne olduğunu anlamadan belkide hiçbir zaman ihtiyaç duymayacağımız eşyalarla eliniz kolunuz dolu eve gelebilirsiniz.
Yani uzun lafın kısası gereğinden fazla eşya hepimizin evinde ya da iş yerinde var. Özellikle büyüyen çocukların birçok eşyası olur, sürekli değişim geçirdikleri için gereksinimleri de değişir.
Genellikle kardeşi için değerlendirmek ya da ihtiyacı olan birine verme niyeti ile saklarız.
Oyuncaklar, kitaplar ve elbette ki kıyafetler.
Bu tarz eşyalar evde çok fazla yer kaplıyor. Sadece çocuklar değil, büyüklerinde fazla kullanılmayan eşyaları vardır. İlgilendiğiniz bir hobi,çocukluk anıları, antikalar, sevdiğiniz ve kıyamadığınız tüm eşyaları elden çıkarmakta, saklamakta çözüm olmaz çoğu zaman. Uygun depolama alanları olanlar için sorun yok fakat ya olmayanlar?
Bu gibi durumlar için aslında eşya depoları daha önce belki de hiç duymadığınız, düşünmediğiniz ya da
bilmediğiniz bir çözüm olabilir.
Fazla eşyaları depolayan firmalar, kiralama usulü ile eşya depolama hizmeti veriyor.
Kira deyince aklınıza büyük rakamlar ya da normal ev kiraları gelmesin.
Bir eşya deposu kiralamak aslında çok avantajlı.
Güvenliğini, zamanla bozulmasını ya da benzeri hiçbir riski düşünmeden eşyaları saklayabileceğiniz bu depolar, sizi kalabalık dekorasyonlardan ve mekanlardan kurtaracak.
Eğer bu gibi durumdaysanız bizimle web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz sizlere seve seve danışmanlık hizmeti verebiliriz.
Fikir iyi ama ya fiyatlar? Eşya depoları, eşyaların miktarına ve hacimlerine fiyat biçer.
Depo fiyatları, ev kiraları ile kıyas bile edilemez. Bu yüzden daha avantajlı ve uygun fiyatlıdır. Bu konuda müşteri bilgilendirilir ve sözleşme yapılır. Sözleşme eşya sahiplerini zaman kavramı ile bağlayan maddeler içermez.
Gayet esnek ve karlı sözleşmelerdir.Eşya sahibi eşyalarını istediği zamanda alma özgürlüğüne sahiptir. Süre, tamamen müşterilerin isteği ile sınırlıdır. Firma ile yapacağınız görüşmede zaten gerekli olan her şeyi öğrenirsiniz.Firma ile çalışmaya karar verdiğinizde, uzman ekip gelerek eşyaları önce uygun şekilde ambalajlar sonrada araca yükleyerek depoya getirir.

  1. Eşya depolarında ortamın havası bile kontrol altındadır.
  2. Rutubet, paslanma ve benzeri bozulmalar asla gerçekleşmez.
  3. Ayrıca eşya depoları son derece güvenli yerlerdir.
  4. Güvenlik kameraları aralıksız kayıt yapar.
  5. Alarm sistemi ve yangın söndürme sistemleri ile güvenlik üst düzeydedir.
  6. Aynı zamanda eşyalar her türlü riske karşı garanti altındadır.
  7. Avantajlarıyla bir eşya deposu kiralamak hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir ve yaşam alanlarınızı genişletebilir.
  8. Yani; bir eşya deposu kiralama için birçok neden sayılabilir.
     

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Eğer evden eve eşya taşıyacaksanız bir nakliye firması ile çalışmak için tonlarca nedeniniz var. 
Bunun en önde gelen edeni ise taşınma ile ilgili hiçbir iş yapmak zorunda kalmıyorsunuz . 

Toplamadan yerleştirmeye her şey evden eve nakliye firmaları sizin için yapıyor tabiki işin tüm sıkıntısı,stresi bize ait oluyor. 
Yeni deyimle stratejik derinliği olan planlı bir çalışma sistemine sahip olan bu firmalar müşteri memnuniyetine 
çok önem vermektedir. Bu sebepten aras evden eve nakliyat firması kurum olarak her bir çalışanını nakliye konusunda uzman olabilmesi için bir eğitim sürecinden geçirmektedir. Bilinçli çalışanlardan oluşan ekiplerimiz, farklı çözüm önerileriyle, görev kollarıyla evden eve nakliyenin hızlı ve güvenli bir şekilde olmasını sağlar.
Evden eve eşya veya ofisten eşya taşımasında  sırasında birçok anlık krizler aksaklıklar çıkabilir. 

Binanın çok yüksek olması, kapıların dar olması, nakliye aracının park sorunu, eşyaların sıra dışı ebatları vs. gibi nadir karşılaşılan engellerde bile firmamız, ne yapması gerektiğini bilir. 
Uzman ekiplerimiz kendi geliştirdikleri metotları ile kendine özgü çözümler üretir.
Bazen asansör, kaldıraç vs… gibi ekipmanlar kullanır bazen de farklı metotları dener. 
Burada tek gayeleri, eşyaların çevrenin mutlaka korunması zarar görmemesidir. 
Evden eve nakliyat aynı zamanda biraz gürültülü iştir aras evden eve nakliyat çevreye rahatsızlık vermeden çalışmaya özen gösterir firma çalışanlarımız, insanlarla olan dialoglarında bile gayet sakin ve kendinden emin davranır.isteklerinizi ya da dile getirmek istedikleriniz rahatça konuşabilirsiniz. Personelimiz size her zaman anlayışlı ve güler yüzlü cevap verecektir.
Nakliyeyi hızlandıran ve pratikleştiren firmanın uzman personelleridir. Firmamızda Eşyaların toplanmasıda, ambalajlanmasında, taşınmasınmasına indirilmesinde hep farklı ekipler görev alır. 
Bu sebepten nakliye süreci kısa,hızlı ve temizdir. En önemlisi güvenlidir. Eşyaların hassasiyetine ve özelliklerine göre destekli ambalajlar yapılır. Firmanın gösterdiği bu özen eşyaları her türlü riske karşı korunmasını sağlar. Eşya durumunuza göre firmamızın temin ettiği araç bile güvenlik önemleri ile donanımlıdır.Kısacası her aşama temkinle alınmış önlemlerden oluşmaktadır.Taşınmanız gerektiğinde, şehir içinde ya da şehirlerarası yer değiştirmeniz gerektiğinde, Bizimle çalışmak size zaman para kaybettirmez tam aksine zaman kazandırır. Evden eve nakliyat firmaları kurumların, ticari firmaların ve özel şirketlerin taşınmasında da ayrı bir öneme sahiptir. Bu gibi konularda hata yapma lüksünüz kesinlikle yoktur. Kişiye göre fiyat verme özelliği olan ve el sıkışarak anlaşma yapılan nakliyatçılarla çalışamazsınız.Özel, ticari ya da kurum, Aras evden eve nakliyat için fark etmez. 
Bilhassa evden eve nakliye konusunda kurumsal firma olarak her birine aynı özeni gösteririz. Ayrıca sadece uzman firmalar eşyalar konusunda garanti vermektedir. Eşyalar toplanmaya başladığı andan itibaren firma veya özel kişilerin eşyaları aras evden ev nakliyat kurumsal firması güvencesi altındadır,garantisi altındadır. 
Fiyatlarımız her durumda değişmez konuştuğumuz fiyatı ödersiniz. Evden eve nakliyat işini ciddiye alan ve  profesyonel olarak çalışan firmamızı tercih ediniz..
wb sayfamız:www.arasevdenevenakliyat.com dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.. 
Yayınlanmış Makalelerimiz