Evden eve nakliyat'ki başarımızın sırrı

Evden eve nakliyat'ki başarımızın sırrı

Bu Makale  2016-12-22 16:02:14   Tarihinde yayınlandı   13277   Kez okundu
Başlıkta belirttiğimiz gibi evden eve taşımacılık sektöründe başarısı ile kendisini kanıtlamış olan nakliyat firmamızın çalışma şeklini ve bu başarıda büyük pay sahibi olan üst düzey yöneticimiz sayın ismail arası'ın Bu konudaki düşüncelerini inceleyeceğiz.
Evden Eve Sektöründe Başarımızın Sırrı 
Her sektörde ortak başarı noktaları bulunmaktadır. 
Bu faktörler sektöre göre dinamik bir şekilde gelişse de  evden eve gibi direk hizmet odaklı çalışmaları gerçekleştirirken  mutlaka müşteri gibi
düşünüp onların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmalıdır.
 Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız 
 Günümüzde pazarlama alanındaki stratejilerin vazgeçilmez temel unsuru olarak gördüğümüz   müşteri odaklı hizmet, evden eve nakliyat alanında da bizim  için (aras evden eve nakliyat)   büyük etkisi olan bir anlayış türüdür.
 Müşterilerimiz bizim için tek gelir kapımız ve bizler bunu çok iyi değerlendirmeliyiz diye düşünüyoruz. 
 Bize gelen müşterileri sadece birer müşteri olarak değil, şirketimizin büyümesinde rol oynayan  iş ortağımız olarak düşünmekteyiz. 
Temel amacımız her nekadar "para kazanmak" olsa da önceliğimizi devamlı olarak onların memnuniyetine vermekteyiz,
 sonuç olarak zaten nekadar yüksek müşteri memnuniyeti sağlarsak. Ana amacımız olan para kazanma  boyutunu da gerçekleştirmiş olacağız. 
Bu konuda geçmiş dönemlerde düşüncelerini açıklayan bir çok yöneticimiz  şirketimiz için planladığımız yıllık veya aylık bazda hedeflerimizden çok, müşterilerimize temel olarak iyi bir  nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Bizim için her ne kadar  maddi kazanç önemliysede her zaman  ikinci plandadır, önemli olan müşteri memnuniyeti şeklinde açıklamaları ile
yukarıda   müşteri odaklı hizmet anlayışının önemini vurgulamıştır.
Evden eve nakliyat sponsoru  
 Biz aras evden eve nakliyat olarak idaamız sektörümüzün en İyisi olmaktır.
 Her ne kadar iddiamız çok büyük görünsede özellikle evden eve taşıma gibi geniş bir rekabet içeren sektörde  yer alsak da bulunduğumuz alanda en iyisi olmak gibi bir hedefi  önümüze koyduk, ikincilik ile yetinmeyen bir personel planlaması yaptık ve ona göre personelimizi  seçtik  oluşturduğumuz hedefe uygun  yarışmacı bir ruha  sahip olan  personelimiz  için bu hedef büyük motivasyon kaynağı olacaktır.
 Bunu sağlamak için gerekli fedakarlıkları yapmaya gönüllü çalışanlara sahip  olduğumuzu hissediyoruz bu zaten bizim için başarıyı ucundan yakaladığımızı  kanıtlamaktadır. 
   Görüş Açımızı Genişletik   
 Nakliyat firmasını ilk açtığınız gün üzerinden yıllar geçti, o günün doğruları ile yola devam etmek geleneksel anlayış ile yükselmeniz evden eve taşıma gibi büyük sektörde neredeyse imkansızdır.
Bu sebepden sektörünüzdeki gelişmeleri,yenilikleri yönecilerimizden mutlaka takip etmelerini  uygulama olanaklarını araştırmalarını istedik.  
Özellikle teknolojiyi en iyi ve kararlı bir şekilde kullanarak    bu yenilikçi ruhunmuzu müşterilerimize hissettirdik.    
Sonuç Olarak 
  Sektör fark etmeksizin yukarıdaki maddeleri eksiksiz ve planlı bir şekilde şirketimiz   faaliyete başladığından beri uyguladık bu da bize şirketimzin içinde bulunduğu  başarıyı getirdi.  
 
      Saygılarla
  Aras evden eve nakliyat
     Sorumlu müdürü
      ismail ARAS
 

  
Yayınlanmış Makalelerimiz