Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

Bu Makale  2017-05-11 15:18:58   Tarihinde yayınlandı   25968   Kez okundu

Eveet bahar geldi yaz geliyor bir çok aile ev taşıma telaşı içerisinde ve güvenilir bir evden eve nakliyat yapacak şirketi aramakta.
Bunun için ilk önce akrabalarına,arkadaşlarına yani eşe dosta danışmakta sonra verilen referansların web sitelerini iyice incelemektedirler.
Biz aras evden eve nakliyat olarak web sitemizi daha çok bilgilendirmek amaçlı olarak oluşturduk bizim yeni gelen müşterilerimizin
60% gibi oranı referanslarımızdan yani "yenimüşterilerimize sorduğumuz bize nasıl ulaştınız sorusuna aldığımız yanıt genelde arkadaşımızın tavsiyesi ve web sitenizi inceleyerek geldik olmuştur" bizim için müşteri memnuniyeti öncelikten öte bir şirket prensipi kurucu ilkemizdir.
Bizler istanbul'da evden eve nakliyat ta ve tüm ülke sathında taşımacılık ta kurucu prensipimiz doğrultusunda idaalı bir şirketiz.
Eğer ev den eve nakliyat yapack taşımacılık şirketi arıyorsanız bizlerle web sitemiz deki iletişim sayfamız aracılığıyla e-posta atabilirsiniz yada iletişim formunu doldurarak mesaj ata bilirsiniz veya telefonla iletişime geçebilirsiniz..
Taşınmak birçok insan için oldukça zor bir süreçtir. Evdeki eşyaları toplamak,demonte etmek, paketlemek, yüklemek ve yeni eve taşıyıp yeniden bu eşyaları yerleştirmek son derece zahmetli ve yorucudur.
Fakat günümüzde artık aras evden eve nakliyat ile birlikte tüm bu zahmetli işler çok kolay bir şekilde yapılarak gün içerisinde bitirilebiliyor.
Sizin yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçip taşınma işleminin hangi gün ve saatte başlayacağını belirtmek.

Nakliyat Sigortası

Böylece eşyalarınızı güvenle ve sigortalı olarak çok kısa sürede yeni evinize taşıyabileceksiniz.
Bu  kolaylıkların yanısıra nakledilen,taşınan eşyalarınızı da kırılma ve hasar alma riskini sıfıra indirecek şekilde paketleme işlemlerini de sizler için gerçekleştiriyoruz.
Her tür eşya için uygun kağıt, kutu ya da streç film gibi malzemelerle yapılan paketleme işlemleri ile de taşınma işleminizi daha da kolaylaştırıyoruz.

Hizmetlerimiz

Hiç zahmete girmeden bizimle temasa geçerek dairenizi,ofisinizi,fabrikanızı uzun zahmetlere katlanmadan kolay bir şekilde, paketlemeden taşımaya kadar tüm işlemlerini bizler bir gün içinde halledebiliriz. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak sizlerin konumunuza göre
asansörlü taşımacılık alternatifini de değerlendirebilir ve taşıma işlemini çok daha kısa sürede halledebilirsiniz.
Böylece yüksek katlara taşınma işleminde ağır eşyalardan kaynaklı zaman ve güç kaybının da önüne geçebilirsiniz. 
Yayınlanmış Makalelerimiz