Evden Eve Taşınma Sürecinde Nakliye Hizmeti ve Müşteri Memnuniyeti

Evden Eve Taşınma Sürecinde Nakliye Hizmeti ve Müşteri Memnuniyeti

Bu Makale  2017-08-22 01:12:28   Tarihinde yayınlandı   8942   Kez okundu

Evden eve eşya taşınma sürecinde  nakliyat firmalarının sunduğu hizmetleri ekstra maliyet  olarak görmekten kaçınmalı ve taşınma işi yükünü ustalara bırakmalıdır.
Evden eve nakliyat sektöründe olan herkes bilir ki  yüksek katlı binalara taşınma oldukça güç bir iştir, tam bu sebepten bizler son teknoloji ile bütünleşerek, asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız.
Özellikle Türkiye’nin büyükşehirleri arasında yer alan İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa, Trabzon asansörlü nakliyat sektöründe oldukça gelişmiş ve tecrübe edinmiş illerdir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmetinde bulunan şirketimiz den sigorta sözleşmesi alabilirsiniz. Eşyaların durumu gidilecek yer, zaman ve daha pek çok konu yer almaktadır. Evin konumu ve eşyaların taşınması, montajı ve taşınırken dikkat edilecek noktalar bulunmaktadır. 
Uzman çalışanlar ve asansörlü hizmet olması eşyaların daha güvenilir bir ortamda taşındığının göstergesidir.

Taşınırken Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İnsanların büyük bir problem olarak gördüğü ev taşıma sorunu güvenilir bir nakliyat firması olan aras evden eve nakliyat sayesinde kolaylaşması 
taşınacak kişiler üzerinde büyük bir güven ve rahatlık hissi uyandırmaktadır.  
Çünkü huzursuz bir ortam ve taşınma çiftler tarafından büyük bir problem olduğu gibi hizmetin firma tarafından yapılması ve hiçbir işe dokunulmaması hizmetin ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. 

Paketleme ve toplamaya kadar her iş personel tarafından yapılmaktadır.
Taşınırken öncelikle firmamız tarafından gelen kişinin evde keşif yapması ev eşya durumuna göre aracı ayarlaması gerekmektedir. İstanbul da asansörlü nakliyat araçlarına sayip bir firma olarak şehir içinde'de nakliye hizmetini vermekteyiz.
Sigortalı taşımacılık özelliği olan firmamız eşyanıza zarar geldiğinde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır ve anlaşmaya vardığımız zaman firmamızın bu sözleşmeyi sizlerle yapıp yapmayacağını önceden kararlaştırmalısınız.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Özel ambalajlama teknikleri ile beyaz eşya ve koltuklar titizlikle paketlenmektedir. 
Sizde gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz Aras evden eve nakliyat firmasından memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 
Özel taşıma asansörü sayesinde eşyalar zarar görmeden kısa sürede yeni evinize götürülmektedir. 
Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde daha rahat ve hızlı çözümlerle istediğiniz zamanı belirterek firma sahibi ile görüşebilirsiniz. Ağır eşyaları taşımak yerine asansör hizmeti ile rahat şekilde eşyalar personel tarafından yukarı çıkartılmaktadır. 
Son derece profesyonel taşımacılık hizmeti her geçen gün artan müşteri talebi ile devam etmektedir. 
Yayınlanmış Makalelerimiz