İstanbul şehir içi taşımacılık

İstanbul şehir içi taşımacılık

Bu Makale  2016-03-04 05:33:41   Tarihinde yayınlandı   24859   Kez okundu

   İstanbul Evden eve taşımacılık ta en fazla göz önüne alınan şey nakliyat fiyatıdır. Eşya taşınması için istenilen bedeller ve aralarında oluşan fark müşterilerimizi taşınmadan önce bizim işimiz şüpheyle yaklaşmasına sebep olmaktadır. 
Müşterilerimizi fiyatlarımızdaki fazlalık yada noksanlığı kontrol ettikten sonra taşımacılık sonrasında kaygılandırmaktadır.
Bizler aras evden eve nakliyat olarak piyasada oluşan fiyatları çok yakından takip etmekte iş almak için oluşturulan suni fiyat dalgalanmalarından kaçınmaktayız.
Vereceğimiz fiyatı daima müşterimizle açık yüreklilikle konuşup taşınacak eşyanın kendilerinin bir değeri birikimi olduğunu hatırlatıp taşınma sırasında kullanılacak ekipin ve materyalin en kalitelisinden olması gerektiğini hatırlatıp öyle fiyat vermekteyiz.
Yani fiyatı şu şekilde belirlemekteyiz zaman artı kalite eşittir fiyat tır biz bu şekilde taşıma fiyatımızı belirlemekteyiz.
 

Nakliyat, Taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra  Piyano Taşımacılığı, Para Kasası taşıma, Arşiv nakliye, Müze Taşımacılığı ve Özel Antika eşyalarının taşımacılığı özen ve itina göstererek verilen zamanda tüm güvenlik ve önlemleri alınarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini 
yerine getiriyoruz.  
Nakliyat hizmetlerimizde faaliyet alanlarımızı geniş tutarak Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere,özellikle de Avrupa bölgesinde faaliyet alanlarımız giderek büyümektedir. Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyelimiz ile faaliyetlerimiz  devam etmektedir.
Müşterilerden gelen talepleri profesyonel ve güvenli bir taşıma hizmeti ile eşyaların ve güveninin teminat altına alınması yönünde daima araştırma ve geliştirme  çalışmaları yapmaktayız.
Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması  sırasında eşyada oluşabilecek hasarı minimuma indirgeyerek şehir içi trafiğinde rahat yol alabilecek kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek çeşitli  araçlar şirketimizin bünyesinde mevcut bir şekilde bulunmaktadır. 
Yayınlanmış Makalelerimiz