İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Bu Makale  2017-08-08 18:14:31   Tarihinde yayınlandı   3343   Kez okundu

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat – (0216) 305 58 23 - (0532) 297 09 92

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Aras evden eve nakliyat şirketinde, müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur. Firmamız için karşılıksız müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz olan tek koşuldur. 
Şehir içi olsun veya şehir dışı olsun, ev, ofis, fabrika, banka her türden taşımacılık işlerinizi güvenilir ekibimiz kadromuz ve kaliteli 
hizmet ağımız ile en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. 
Biliyoruz, ister şehir içi taşımacılığı olsun, ister şehir dışı olsun taşımacılık işlerinin  hepsi zordur ve epeyce maliyetlidir. 
Taşıma işlemlerine ödenecek maliyetler dışında zarar gören eşyalarında tamir ve onarımı derken, 
taşınmanız adeta bir kâbusa dönüşüyor. 

Eşya Listesi

 Aras evden eve nakliyat taşınmadan önce eşyalarınız için liste hazırlayıp, sözleşmemize ilave ediyoruz. 
Böylece eşyalarınızda oluşacak kayıp ya da hasarlara karşı çıkabilecek sorunları önlenmiş olur. 
Bu durumher iki taraf için yani hem firmaya, hem de müşteriye avantaj sağlıyor.

Ambalajlı nakliyat hizmeti

Eşya Taşıma işlemleri sırasında ister istemez eşyalar hasar görür. 
Bu da genelde taşınacak kişinin cebine tamir ya da bakım masrafı olarak geri döner. 
Fakat evden eve nakliyat firmamız, müşterilerimizin ceplerine daha fazla masraf açılmasını önlemek için, tüm taşımacılık hizmetlerimizi
ambalajlı olarak gerçekleştiriyoruz. 
Taşınacak müşterimizin evine eken saatlerinde giden taşıma ekibimiz eşyalarınızın de montajını yaptıktan sonra tek tek cinsine ve boyutuna göre ambalajlıyor. Eşya fazlalığı olan müşterilerimizin evine, işimizi hızlı ve kaliteli yapmak adına, ambalajlama işini bir gün önceden yapmaktayız. 
Eşyalarınızı sarmış olduğumuz ambalajın, eşyalarınızın özelliğine göre değil tüm eşyalar için kaliteli ambalajlama materyali kullanıyoruz. 

Garantili Hızlı Hizmet Servisi

Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı ambalajladıktan sonra kısa zamanda taşıma araçlarımıza yükleyerek  yeni adreslerinize ulaştırıyoruz. 
Firmamız eşyalarınızı sizin belirlediğiniz gün ve zamanda yeni adreslerinize ulaşmaktadır. 
Bize telefonla,mail'le ulaştğınızda ya da şirketimize ziyarete geldiğinizde taşınacağınız gün ve saati bildirmeniz yeterli olacaktır. 
Aras Evden Eve Nakliyat  ister şehir içi olsun, isterse de şehir dışı olsun tüm taşımacılık işlerinde ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. 
Expertiz hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz, taşıma işlemlerine büyük maliyetler yerine uygun fiyatlar eşliğinde eşyalarınıza zarar vermeden kısa zamanda taşıma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. 
Yayınlanmış Makalelerimiz