Parça Eşya Taşıma Avantajlı mıdır?

Parça Eşya Taşıma Avantajlı mıdır?

Bu Makale  2017-07-15 20:25:42   Tarihinde yayınlandı   10534   Kez okundu

Giderek gelişen evden eve nakliye, eşya taşımacılığı hizmetinin profesyonel bazda verilmesini içeriyor. 
Yaptığımız işin yeni evrilmiş şekli olan paketlemeden taşımaya, ulaşımdan mobilyaların yerinde kurulumuna dek her tür ince işin özenle yapıldığı evden eve nakliye firmalarına bırakılması, insanların işini bir hayli kolaylaştırıyor.

Tabi taşınma deneyimini yaşamamış olanlar,ilk kez yüzyüze geldiğinde tam anlamıyla ne yapacağını bilemiyorlar. 
Üniversite de arkadaşımla paylaştığım 2+1 evden taşınırken atmaya kıyamadığım çalışma masam ve kitaplığım ile birkaç koli kıyafet ve kitabımı nasıl taşıyacağım çok büyük sorun olmuştu. 
Kargo firmalarımı evden eve nakliyat firmasımı diye karar veremediğim, taşıma ücretimi çıkartmak için maaşımı beklediğim bir sırada,bir arkadaşımın yönlendirmesiyle eşyalarımı güvenle ve kolaylıkla taşıdım.
Öncelikle parça eşyamı taşımak için nakliye firmamı araştırdım.
Bu araştırmalarımda firmanın nakliye sözleşmesi ya da nakliyat sigortası imzalayıp imzalamadığını, referanslarının güçlü olup olmadığını araştırdım. 

İnternet üzerinden firma araştırmalarımda firma bilgilerinin net olup olmadığı bilgilendirici yazı bloğu varmı yokmu konusuna özellikle 
dikkat ettim.
Eşyamı taşıtacağım firmamı bulduktan sonra, ücretsiz yararlandığım expertiz hizmetinin firmama  aktardığı bilgiler yoluyla detaylı bir taşıma planı hazırlandı.
Konuşmamıza istinaden eşyalalarımı profesyonelce paketlediler ve eşyalarımın toplam hacmine uygun bir araçla taşındı.
Tabi hizmet aldığım aras evden eve nakliyat şirketi montaj krokisini kaybettiğim yenisini de bir türlü satın aldığım şirketten temin edemediğim krokiye rağmen çalışma masamın demontajı da bu konuda uzman ekipçe yapıldı.
Evden eve nakliyat içinde parça eşya taşımanın bir takım avantajları vardır. Şehirlerarası taşıma hizmetinden  yararlanmak olası.
Şehir içi parça eşya taşımak kadar ilden ile de parça eşyalarınızı firmamız yoluyla taşıyabilirsiniz. Aras evden eve nakliyat ile parça eşya taşımak, özellikle çeyiz gibi eşyaların zayiatsız  taşınmasında, değerli mobilyaların hasar görmeden taşınmasını sağlar.
Parça eşyalarınızın taşınması karşılıklı anlaşacağımız gün ve saate firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.
Parça eşya taşıma veya normal eşya taşıma şirket bünyemizde oluşturduğumuz profesyonel paketleme ekipleri yoluyla eşyalarınız güvenle taşınır. Parça eşya taşıma sisteminde eşyalarınız sigortalanarak, güvence altına alınır.Parça eşya taşıma işlemleriniz eşyanızın boyutuna uygun nakliye aracı ile bir seferde taşınır. Böylelikle parça parça eşya taşımaktan da kurtulursunuz. 
Yayınlanmış Makalelerimiz