parça eşya taşımacılık

parça eşya taşımacılık

Bu Makale  2017-05-24 13:46:52   Tarihinde yayınlandı   12898   Kez okundu

Gelişen ve dönüşen şehirler deki yaşam biçimleri debu değişimebağlı olarak değişmektedir evden eve nakliyat sektörüde bu gelişmeden değişimden uzak kalamamaktadır.
İnsanların çeşitli sebeplerden dolayı şehir merkezlerinde yaşamaya başlaması şehirlerin de altyapı ve barınma alt yapılarının yeniden organize edilmesini zorunlu hale getirmiştir.
Büyük şehirlerde yaşamanın tercih edilmesinin ana sebepi aslında sunulan ısınma, barınma ve yanı sıra daha teknik pek çok altyapısal hizmetlerinde geliştirilmesine neden olmuş, bu altyapısal gelişmelerle daha konforlu bir yaşam sunabilir hale gelinmiştir.
Bihasa istanbul,ankara,izmir,mersin gibi kentlerin her zamankinden daha fazla yoğun göç almasının sebepi aslında sunulan konfor ve güvenliktir.
Bununla birlikte bu kent merkezlerinin yoğun göç alarak büyümesi hızla değişen şartlara uyum zorunluluğu yeni hizmet türlerini ortaya çıkarmıştır.
Parsiyel taşımacılık barınma alanlarımızın yani apartman daki dairelerin küçülmesi  aslında bu tür taşımacılığı teşvik etmiştir.
Bu manada oldukça yeni bir taşımacılık türü olarak  tüketicilerin eskiden beri en büyük şikayetlerine çözüm oluşturmak amacıyla
kurumsal evden eve nakliyat şirketlerinin müşteri talepleri doğrultusunda geliştirdiği bir tür taşımacılık şeklidir.
Parça eşya taşımacılığı olarak açıklanabilecek bu sistemde,örneğin İstanbul dan Bodrum'a evden eve nakliyat ihtiyacı olan birden fazla tüketicinin,normalde bir ev eşyasından çok daha fazlasını taşıma kapasitesine sahip donanımlı araçlarla yapılmasını merkezine alan bir taşımacılık türü.
Aynı yönü ve rotaya giden ve olağan koşullarda 3-4  belki daha fazla evin eşyasını taşıyabilecek kapasitede olan araçlar ve gerekli donanımın, tek bir evin eşyasını taşıdığında oluşan maliyetin tek tüketiciye yansıtılması kaçınılmazdır.
Ancak bu durum iyi organize edilerek 3-4 müşteriye yaymak maliyeti düşürecektir sonuçta eşyaların eşya depoları nda yeterli müşteri oluşana kadar bekletmek bozulma riski olamyan eşyalara bir zarar vermeyecektir.
Bu uygulama sonuçta düşük maliyetide yanısıra oluşturmaktadır.
Bu benzersiz çözüm tüketiciler tarafından alanında deneyimli ve profesyonel taşıma ekiplerinin öncelikli tercih haline gelmesinde
büyük bir etki oluşturuyor.
Böylece tüketiciler kurumsal ve profesyonel ekipler tarafından eşyalarının taşınmasını sağlıyor yanı sıra oldukça makul ekonomik
etkilere maruz kalıyor.
Sektörün bu alandaki gelişimi konusunda önemli katkılarda çözüm üreten  kurumsal şirketlerden biri olan aras evden eve nakliyat
Türkiye geneline sunduğu parça eşya taşımacılık hizmetlerinde yüksek kaliteyle birlikte uygun fiyat avantajları sunuyor.
Araştırma geliştirme konusunda her zaman öncülük eden şirketimiz ihtiyaç duyulan her türlü ihtiyaca göre duruma özel çözümler
üretmektedir 0216 305 5 823 telefon numaramızdan bizi arayarak yada www.arasevdenevenakliyat.com adlı web sitemizden bize mesaj atarak  benzersiz orjinal çözümlerimizden faydalana bilirsiniz.

  
Yayınlanmış Makalelerimiz