profesyonel taşımacılık

profesyonel taşımacılık

Bu Makale  2016-07-12 01:46:27   Tarihinde yayınlandı   16550   Kez okundu

 Aras evden eve nakliyat İstanbul şehir içi şehirlerarası ev ofis taşımacılığı yapan firmanın sitesinde, evden eve nakliyatofis taşıma ve eşya depolama ile ilgili oldukça detaylı bilgiler müşterilere sunulmakta ve onların analayacağı şekilde yalın bir anlatımla anlatılmaya çalışılmaktadır..
Aras evden eve nakliyat şirketimiz 1980 yılında istanbul'da temelleri atılan nakliyat şirketimiz, bu sektörde eksik olan profesyonel taşımacılık ta ülkemizdeki açığı kapatmaktı.
Şirketimizi kurduktan sonra ve önce sinde sektörde Türkiye genelinde evden eve nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen,firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok uluslararası nakliyat firmaları ile birlikte profesyonel bir standarta oturtmuştur.
Ülkemizde henüz bir "Evden Eve Nakliye Hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personelimize verdiğimiz teknik eğitim ile sektörün gerektirdiği tutum davranışlar açısından da adeta bir öğrenim kurumu haline dönüşmüştür.
Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında profesyonel taşımacılık hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.
Aras evden eve nakliyat faaliyeti süresince sayfalara sığdırılamayacak kadar evden eve taşıma müşteri potansiyeline sahip profesyonel taşımacılık yapan ve yönetilen bir nakliyat firmasıdır. 
Ayrıca eşyalarınız ve elektronik cihazlarınız için güvenilir rütubetsiz temiz eşya depolarımız mevcuttur.
Aras evden eve nakliyat'ın depolama sorumluluğu altındadır.
Evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yükseltmek doğru nakliye fiyatı ile doğru ve  profesyonel taşımacılık  hizmet uygulamasının yaygınlaşmasını sağlamayı ilke edinmişizdir.
Ev taşımacılığı alanında siz değerli müşterilerine daha güvenli üstün kaliteli ev taşımacılığı hizmeti vermek için var olan en son teknolojiyi kullanmaktadır.
Aras evden eve nakliyat firması olarak nakliyat ve taşımacılık alanında profesyonel olarak İstanbul şehir içi tüm Türkiye genelinde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz. 
Yayınlanmış Makalelerimiz