Üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat

Bu Makale  2016-11-08 13:06:01   Tarihinde yayınlandı   17050   Kez okundu

 Üsküdar İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan tarihi antikn çağa kadar uzanan eski bir ilçesidir.
Antik Çağ'daki ilk adı Khyrsopolis olup Yunanca 'Altın şehir' anlamına gelmekteydir.
Firmamız Aras evden eve nakliyat adı altında kurularak asansörlü olarak istanbulun her ilçesinde olduğu gibi Üsküdar ilçesinde de evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. 
Tecrübeli kadromuzla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren, kurumsal bir şirketiz.
Evden eve taşımacılık sektörünün oldukça yoğun bir çalışma alanı mevcuttur.  Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak güler yüzlü, hızlı ve uygun fiyat uygulamasıyla, şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

ASANSÖRLÜ ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Günümüzde, gelişen şehirleşme ile birlikte kentlerin,ilçelerin nüfusu katlanmakta ve bu nüfusu barındıracak olan ev yapıla bilecek arsalarında azalmasıyla ev ler dikine yükselmektedir evden eve nakliyat şirketleri bu evlere daha iyi hizmet getirebilmek için asansörlü araçları geliştirmişlerdir.
İstanbul, Üsküdar'daki firma olarak biz de bu duruma uygun olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yardımcı olmak istiyoruz. Araç filomuza ek olarak 30mt. evden eve taşıma asansörü ile bütün yüksek,
dar merdivenli ve çok katlı binalara çok kolay bir şekilde ulaşarak,
 önceden paketlediğimiz eşyaları emniyetli bir şekilde evden eve nakliye kamyonumuza indirip yeni evinize taşıyoruz. İhtiyaç olması halinde tekrar taşıma asansörünü kurup, güvenli bir şekilde yeni evinize taşırız.

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMA ÜSKÜDAR

Taşınma sırasında her zaman için görünmez kazalar olabilmektedir. Bu duruma çare olarak zararınızı sıfırlamak amacıyla dairenizdeki bütün eşyaları sigorta kapsamına alıyoruz. Bu durum hem bizim için, hem de müşterimiz için bir avantajdır. 
Müşterimiz bu vesileyle eşyasını garantiye alırken, Biz de insan olarak yapılması gerekeni yaptığımızın mutluluğunu yaşarken,diğer bütün firmalara da sigorta yapmalarını tavsiye ediyoruz. Gerçi bu durum müşterimize ek bir fiyat artış getirse de biz bunun mutlaka yapılması gerektiğine inanıyoruz.Üsküdar'da asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile dar merdivenli binalara bina dışından portatif asansörümüzü kullanarak çok rahat bir şekilde eşyaları alıp ev nakliye kamyonumuza yüklüyoruz. Eğer ki gerekirse yeni taşınılacak eve de getirilip eşyaların yerleşmesine yardımcı olunmaktadır.

ÜSKÜDAR ÜCRETSİZ EVDEN EVE NAKLİYAT EKSPERTİZİ

Evden eve Üsküdar nakliyat firması olarak ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti veriyoruz. 
Firmamıza müşteriden taşınma talebi geldiğinde, belirtilen gün, saat ve tarihte bir gün içerisinde ekspertiz elamanımız evinize gelir. 
Taşınma için size gereken bilgileri verir. 
Gerekli önlemleri sağlar ve size uygun bir fiyat belirler.
A
nlaşma olduğu takdirde nakliye günü ve tarihi belirlenir. 

Tüm nakliye işlemleri için evden eve Aras evden eve nakliyat internet sitemiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz. 
Yayınlanmış Makalelerimiz